III Ulica Międzyrzecka Dycha

W tym roku na naszej imprezie biegowej bawiło się prawie 200 osób w różnym wieku i w kilku dyscyplinach sportowych (bieg główny 10 km, Nordic Walking 5 km, wyścig rolek 5 km i biegi dla dzieci od 4 do 12 lat na boisku Orlik). Pomimo wysokiej temperatury rywalizacja na trasach była bardzo zacięta – począwszy od najmłodszych uczestników aż po bieg główny.

Wyniki wyścigu rolek:

Kobiety:

1.      Katarzyna Gdula

2.      Karolina Juszczak – Bielany

3.      Aleksandra Matejek – Międzyrzec Podlaski

Mężczyźni:

1.       Marcin Karwowski – Międzyrzec Podlaski

2.       Igor Sobczuk – Międzyrzec Podlaski

3.       Mateusz Leszczuk – Biała Podlaska

 

Wyniki Nordic Walking:

Kobiety:

1.       Jolanta Zapałowska – Siedlce

2.       Barbara Wójcik – Krzczonów

3.       Krystyna Olszańska – Biała Podlaska

Mężczyźni:

1.       Mirosław Laskowski – Komarówka Podlaska

2.       Grzegorz Rychlik – Międzyrzec Podlaski

3.       Artur Różycki – Rakowiska

 

 

Wyniki bieg:

Kobiety:

1.       Anna Chustecka - Wisznice

2.       Karolina Markowska - Wrocław

3.       Beata Chruściel – Międzyrzec Podlaski

 

Mężczyźni:

1.       Marek Jaroszuk - Łomazy

2.       Jacek Chruściel – Międzyrzec Podlaski

3.       Kamil Banaśkiewicz – Lublin

 

5 km pętlę wyścigu pokonała również jedna osoba niepełnosprawna – Robert Pasko przebył trasę o kulach. 

Szczegółowe wyniki w linkach poniżej.

 

Dziękujemy naszym sponsorom i partnerom:

Firma Dr Gerard – sponsor główny

Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej

Miasto Międzyrzec Podlaski

„U Jędrusia” – sala weselna w Jelnicy

Klub Sportowy Taekwondo Międzyrzec Podlaski

Aktywni Rowerowy Międzyrzec

Międzyrzecka Grupa Biegowa

MARTES Sport – sklep sportowy w Międzyrzecu Podlaskim

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dziękuje wszystkim za pomoc w organizacji imprezy: policji i straży miejskiej, ochotniczym strażom pożarnym Zawadki, Śródmieście i Stołpno, Szpitalowi Powiatowemu w Międzyrzecu Podlaskim oraz zawsze niezawodnej ekipie rowerowej MTB Międzyrzec Podlaski.

 Dziękujemy że byliście  !!!

Wyniki

http://www.time2go.pl/userfiles/III_Uliczna_Miedzyrzecka_Dycha_10_km_wyniki.pdf

http://www.time2go.pl/userfiles/III_Uliczna_Miedzyrzecka_Dycha_NW_wyniki.pdf

http://www.time2go.pl/userfiles/III_Uliczna_Miedzyrzecka_Dycha_ROLKI_wyniki.pdf

IV Bieg Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej

W dniu 10 kwietnia 2017 r. w Międzyrzecu Podlaskim, na ulicy Lecha Kaczyńskiego, zorganizowany został IV Bieg Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej.

Organizatorami byli wicestarosta Janusz Skólimowski i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Współorganizatorami są Fundacja Senatora Grzegorza Biereckiego „Kocham Podlasie” oraz Bialski Szkolny Związek Sportowy. Wyniki biegu są zaliczane do rywalizacji w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady i Licealiady. Zwycięzcy tegorocznego biegu otrzymali w nagrodę upominki od wicestarosty Skólimowskiego i wiceburmistrza Grzegorza Łubika.

WYNIKI

Szkoły Podstawowe – dziewczęta (600 m)

1. Karwowska Wiktoria - SP 3 Międzyrzec Podlaski

2. Olesiejuk Magdalena - SP 3 Międzyrzec Podlaski

3. Nowosielska Aneta - SP Łomazy

Szkoły Podstawowe – chłopcy (600 m)

1. Junkiewicz Damian - SP 3 Piszczac

2. Kajaka Krystian - SP Woskrzenice

3. Matejek Bartłomiej - SP 5 Biała Podlaska

Gimnazja - dziewczęta (1000 m)

1. Przyczyna Magda - PG Wisznice

2. Hordejuk Daria - PG Łomazy

3. Przyłucka Daria - PG Łomazy

Gimnazja - chłopcy (1000 m)

1. Kozłowski Eryk - PG4 Biała Podlaska

2. Gryta Jacek - Gimnazjum Swory

3. Lesiuk Jakub - Gimnazjum Rogoźnica

Szkoły średnie - dziewczęta (1000 m)

1. Buczyło Patrycja - I LO Biała Podlaska

2. Siedlanowska Paula - I LO Biała Podlaska

3. Remiszewska Wiktoria - II LO Biała Podlaska

Szkoły średnie - chłopcy (1200 m)

1. Klimek Rafał - LO Wisznice

2. Matczuk Jakub - I LO Biała Podlaska

3. Demczuk Piotr - II LO Biała Podlska

 

  DSC_0422.JPG DSC_0426-1.JPG DSC_0426-2.JPG DSC_0457.JPG DSC_0461.JPG DSC_0469.JPG DSC_0474.JPG DSC_0490.JPG

Rywalizacja siłaczy na Międzyrzeckich Jeziorkach

W niedzielę 27 maja na Międzyrzeckich Jeziorkach odbyły się Zawody Strongmen. Swoje umiejętności zaprezentowało sześciu siłaczy znanych z krajowych i międzynarodowych aren.  Zawody poprowadził wicemistrz Europy Strongman z 2004 roku Tomasz Nowotniak.

Nagrody dla zwycięzców ufundowali Poseł na Sejm RP Pan Stanisław Żmijan i Burmistrz Międzyrzeca Pan Zbigniew Kot.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. Maciej Krzykała (Lublin)

2. Mateusz Skrzat (Międzyrzec)

3. Józef Tomaszewski (Lublin)

4. Darek Nowosielski (Międzyrzec)

5. Marcin Bochra (Lublin)

6. Mateusz Mroczek (Mińsk)

 

Dziękujemy sponsorom zawodów: TESBUD Materiały Budowlane - Tadeusz Stefaniak, Usługi Budowlane - Rafał Kawęcki, Artykuły elektryczne - Marta Kot, EUROPTIR - Międzynarodowy Transport Drogowy i Spedycja - Edward i Grzegorz Leszczyńscy

GALERIA - www.miedzyrzec.info

Sezonowe Kąpielisko MOSiR przy ulicy Zahajkowskiej - Zakończenie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Międzyrzecu Podlaskim informuje o zakończeniu działalności Sezonowego Kąpieliska mieszczącego się przy Stoku Narciarskim - ul. Zahajkowska 26. Dziękujemy naszym bywalcom ze wybrali ofertę MOSiRu. Zapraszamy na pozostałe nasze obiekty a na kąpielisko już w czerwcu 2016 r.


W okresie wakacyjnym Kąpieliska pilnują ratownicy WOPR.
W lipcu w godzinach 11:00 - 18:00
W sierpniu w godzinach 10:30 - 17:30



ZAPRASZAMY