PIŁKA NOŻNA

Ogółem 211 zawodników w 7 kategoriach wiekowych:




- seniorzy 30 osób - trener – Mirosław Sobczak

- junior starszy 

- trampkarz starszy 

- młodzik starszy 
- młodzik młodszy 
- orlik starszy 
- żak i młodsi 
                                                                                     

 Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Biała Podlaska

 Kolejka nr 14, data: 2016-04-10  

Lp Drużyna Mecze Punkty Zw Rm Po Bramki
1 LKS Milanów 16 37 12 1 3 44:19
2 Sokół Adamów 16 31 10 1 5 34:19
3 Huragan Międzyrzec Podlaski 16 30 9 3 4 37:21
4 Grom Kąkolewnica 16 29 9 2 5 35:22
5 Unia Żabików 16 28 9 1 6 35:27
6 Tytan Wisznice 16 26 7 5 4 40:28
7 Łazowki KS Łazy 16 24 7 3 6 35:40
8 Orzeł Czemierniki 16 23 6 5 5 27:26
9 Niwa Łomazy 16 23 7 2 7 32:23
10 Dąb Dębowa Kłoda 16 18 6 0 10 29:39
11 Dobryń Duży 16 17 5 2 9 25:36
12 Dwernicki Stoczek Łukowski 16 16 4 4 8 20:42
13 Granica Terespol 16 15 5 0 11 27:45
14 Janowia Janów Podlaski 16 3 0 3 13 17:50

 

Kolejka nr 14, data: 2016-04-10  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
1 Dąb Dębowa Kłoda - Unia Żabików 1 : 0 2016-04-10 16:00
2 Dobryń Duży - Tytan Wisznice 2 : 4 2016-04-10 16:00
3 Sokół Adamów - Dwernicki Stoczek Łukowski 0 : 1 2016-04-10 16:00
4 Granica Terespol - Orzeł Czemierniki 2 : 0 2016-04-10 16:00
5 Grom Kąkolewnica - Niwa Łomazy 5 : 0 2016-04-10 16:00
6 Huragan Międzyrzec Podlaski - Łazowki KS Łazy 6 : 2 2016-04-10 16:00
7 Janowia Janów Podlaski - LKS Milanów 1 : 2 2016-04-10 16:00
Kolejka nr 15, data: 2016-04-17  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
8 Janowia Janów Podlaski - Dąb Dębowa Kłoda 0 : 1 2016-04-17 16:00
9 LKS Milanów - Huragan Międzyrzec Podlaski 2 : 1 2016-04-17 16:00
10 Łazowki KS Łazy - Grom Kąkolewnica 3 : 0 2016-04-17 16:00
11 Niwa Łomazy - Granica Terespol 3 : 0 2016-04-17 16:00
12 Orzeł Czemierniki - Dwernicki Stoczek Łukowski 2 : 2 2016-04-17 13:00
13 Sokół Adamów - Dobryń Duży 1 : 0 2016-04-17 14:45
14 Tytan Wisznice - Unia Żabików 2 : 1 2016-04-17 16:00
Kolejka nr 16, data: 2016-04-24  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
15 Dąb Dębowa Kłoda - Tytan Wisznice 1 : 2 2016-04-24 16:00
16 Unia Żabików - Sokół Adamów 3 : 1 2016-04-24 16:00
17 Dobryń Duży - Orzeł Czemierniki 5 : 0 2016-04-24 16:00
18 Dwernicki Stoczek Łukowski - Niwa Łomazy 1 : 0 2016-04-24 16:00
19 Granica Terespol - Łazowki KS Łazy 5 : 3 2016-04-24 16:00
20 Grom Kąkolewnica - LKS Milanów 1 : 0 2016-04-24 16:00
21 Huragan Międzyrzec Podlaski - Janowia Janów Podlaski 3 : 1 2016-04-23 17:00
    MECZ   WYNIK DATA
22 Huragan Międzyrzec Podlaski - Dąb Dębowa Kłoda : 2016-05-01 13:00
23 Janowia Janów Podlaski - Grom Kąkolewnica : 2016-05-01 13:00
24 LKS Milanów - Granica Terespol : 2016-05-01 13:00
25 Łazowki KS Łazy - Dwernicki Stoczek Łukowski : 2016-05-01 13:00
26 Niwa Łomazy - Dobryń Duży : 2016-05-01 13:00
27 Orzeł Czemierniki - Unia Żabików : 2016-05-01 13:00
28 Sokół Adamów - Tytan Wisznice : 2016-05-01 13:00
Kolejka nr 18, data: 2016-05-03 
    MECZ   WYNIK DATA
29 Dąb Dębowa Kłoda - Sokół Adamów : 2016-05-03 16:00
30 Tytan Wisznice - Orzeł Czemierniki : 2016-05-03 16:00
31 Unia Żabików - Niwa Łomazy : 2016-05-03 16:00
32 Dobryń Duży - Łazowki KS Łazy : 2016-05-03 16:00
33 Dwernicki Stoczek Łukowski - LKS Milanów : 2016-05-03 16:00
34 Granica Terespol - Janowia Janów Podlaski : 2016-05-03 16:00
35 Grom Kąkolewnica - Huragan Międzyrzec Podlaski : 2016-05-03 16:00
Kolejka nr 19, data: 2016-05-08  
    MECZ   WYNIK DATA
36 Grom Kąkolewnica - Dąb Dębowa Kłoda : 2016-05-08 16:00
37 Huragan Międzyrzec Podlaski - Granica Terespol : 2016-05-08 16:00
38 Janowia Janów Podlaski - Dwernicki Stoczek Łukowski : 2016-05-08 16:00
39 LKS Milanów - Dobryń Duży : 2016-05-08 16:00
40 Łazowki KS Łazy - Unia Żabików : 2016-05-08 16:00
41 Niwa Łomazy - Tytan Wisznice : 2016-05-08 16:00
42 Orzeł Czemierniki - Sokół Adamów : 2016-05-08 16:00
Kolejka nr 20, data: 2016-05-15  
    MECZ   WYNIK DATA
43 Dąb Dębowa Kłoda - Orzeł Czemierniki : 2016-05-15 16:00
44 Sokół Adamów - Niwa Łomazy : 2016-05-15 16:00
45 Tytan Wisznice - Łazowki KS Łazy : 2016-05-15 16:00
46 Unia Żabików - LKS Milanów : 2016-05-15 16:00
47 Dobryń Duży - Janowia Janów Podlaski : 2016-05-15 16:00
48 Dwernicki Stoczek Łukowski - Huragan Międzyrzec Podlaski : 2016-05-15 16:00
49 Granica Terespol - Grom Kąkolewnica : 2016-05-15 16:00
Kolejka nr 21, data: 2016-05-22 
    MECZ   WYNIK DATA
50 Granica Terespol - Dąb Dębowa Kłoda : 2016-05-22 16:00
51 Grom Kąkolewnica - Dwernicki Stoczek Łukowski : 2016-05-22 16:00
52 Huragan Międzyrzec Podlaski - Dobryń Duży : 2016-05-22 16:00
53 Janowia Janów Podlaski - Unia Żabików : 2016-05-22 16:00
54 LKS Milanów - Tytan Wisznice : 2016-05-22 16:00
55 Łazowki KS Łazy - Sokół Adamów : 2016-05-22 16:00
56 Niwa Łomazy - Orzeł Czemierniki : 2016-05-22 16:00
Kolejka nr 22, data: 2016-05-26 
    MECZ   WYNIK DATA
57 Dąb Dębowa Kłoda - Niwa Łomazy : 2016-05-26 17:00
58 Orzeł Czemierniki - Łazowki KS Łazy : 2016-05-26 17:00
59 Sokół Adamów - LKS Milanów : 2016-05-26 17:00
60 Tytan Wisznice - Janowia Janów Podlaski : 2016-05-26 17:00
61 Unia Żabików - Huragan Międzyrzec Podlaski : 2016-05-26 17:00
62 Dobryń Duży - Grom Kąkolewnica : 2016-05-26 17:00
63 Dwernicki Stoczek Łukowski - Granica Terespol : 2016-05-26 17:00
Kolejka nr 23, data: 2016-05-29  
    MECZ   WYNIK DATA
64 Dwernicki Stoczek Łukowski - Dąb Dębowa Kłoda : 2016-05-29 16:00
65 Granica Terespol - Dobryń Duży : 2016-05-29 16:00
66 Grom Kąkolewnica - Unia Żabików : 2016-05-29 16:00
67 Huragan Międzyrzec Podlaski - Tytan Wisznice : 2016-05-29 16:00
68 Janowia Janów Podlaski - Sokół Adamów : 2016-05-29 16:00
69 LKS Milanów - Orzeł Czemierniki : 2016-05-29 16:00
70 Łazowki KS Łazy - Niwa Łomazy : 2016-05-29 16:00
Kolejka nr 24, data: 2016-06-05  
    MECZ   WYNIK DATA
71 Dąb Dębowa Kłoda - Łazowki KS Łazy : 2016-06-05 16:00
72 Niwa Łomazy - LKS Milanów : 2016-06-05 16:00
73 Orzeł Czemierniki - Janowia Janów Podlaski : 2016-06-05 16:00
74 Sokół Adamów - Huragan Międzyrzec Podlaski : 2016-06-05 16:00
75 Tytan Wisznice - Grom Kąkolewnica : 2016-06-05 16:00
76 Unia Żabików - Granica Terespol : 2016-06-05 16:00
77 Dobryń Duży - Dwernicki Stoczek Łukowski : 2016-06-05 16:00
Kolejka nr 25, data: 2016-06-12  
    MECZ   WYNIK DATA
78 Dobryń Duży - Dąb Dębowa Kłoda : 2016-06-12 16:00
79 Dwernicki Stoczek Łukowski - Unia Żabików : 2016-06-12 16:00
80 Granica Terespol - Tytan Wisznice : 2016-06-12 16:00
81 Grom Kąkolewnica - Sokół Adamów : 2016-06-12 16:00
82 Huragan Międzyrzec Podlaski - Orzeł Czemierniki : 2016-06-12 16:00
83 Janowia Janów Podlaski - Niwa Łomazy : 2016-06-12 16:00
84 LKS Milanów - Łazowki KS Łazy : 2016-06-12 16:00
Kolejka nr 26, data: 2016-06-19 
    MECZ   WYNIK DATA
85 Dąb Dębowa Kłoda - LKS Milanów : 2016-06-19 16:00
86 Łazowki KS Łazy - Janowia Janów Podlaski : 2016-06-19 16:00
87 Niwa Łomazy - Huragan Międzyrzec Podlaski : 2016-06-19 16:00
88 Orzeł Czemierniki - Grom Kąkolewnica : 2016-06-19 16:00
89 Sokół Adamów - Granica Terespol : 2016-06-19 16:00
90 Tytan Wisznice - Dwernicki Stoczek Łukowski : 2016-06-19 16:00
91 Unia Żabików - Dobryń Duży : 2016-06-19 16:00